foto1
Nie warto czekać dłużej. Naukę języka można rozpocząć w każdym wieku i w każdej chwili – Nie ważne w jakim tempie robisz postępy - i tak jesteś o krok dalej od tych co nie robią nic – Na naukę NIGDY nie jest za późno – W naszej szkole indywidualnie podchodzimy do każdego studenta a wiek to nie przeszkoda!

SÓWKA  Anna Chybinska

Szkoła językowa blisko Ciebie!

Fiszkoteka

Kliknij, aby zalogować się w naszej Fiszkotece

Nie masz konta? Powiedz o tym swojemu lektorowi. Więcej informacji...

Przedszkole Montessori

SÓWKA - Nauczanie Języków Obcych Anna Chybińska

Szkoła językowa SÓWKA Nauczanie Języków Obcych Anna Chybińska powstała w 2010 roku. Od tego czasu tworzymy szkołę dla ludzi ambitnych, dbających o rozwój własny jak i swojej rodziny.
W dzisiejszych czasach brak umiejętności komunikacji w języku obcych to ogromna bariera przy wyjazdach zagranicznych, ale także przy znalezieniu pierwszej pracy, zmianie dotychczasowej czy awansowaniu.
Nauka języka obcego wymaga czasu bez względu na zastosowaną metodę, dlatego też zaplanuj ją z wyprzedzeniem.
SÓWKA zapewnia miłą i spokojną atmosferę, lektorów posiadających pełne kwalifikacje, nowocześnie wyposażone sale a wszystko to, po to by nauka była przyjemnością a nie przykrą koniecznością.

Prowadzimy zajęcia języka:

• angielskiego;
  • niemieckiego;
  • francuskiego;
  • włoskiego;
  • rosyjskiego;
  • hiszpańskiego.

SÓWKA posługuje się głównie METODĄ KOMUNIKATYWNĄ, która przede wszystkim rozwija podstawowe umiejętności: mówienie, rozumienie ze słuchu, pisanie i czytanie. Podstawa to praktyczne używanie języka, gdzie swoboda i poprawność językowa idą w parze. Dla lektora oznacza to stwarzanie sytuacji podobnych do tych które pojawiają się w życiu codziennym a dla kursanta relatywnie krótki czas by zacząć spontanicznie reagować w języku obcym.
Naszym głównym celem jest przygotowanie słuchacza do bezstresowego używania języka.

Anna Chybińska

mail: sowkanjo@gmail.com

adres: Rynek Nowosolna 2, 92-701 Łódź

od 1 sierpnia 2018 r. zapraszamy również do nowej szkoły:

adres: Sacharowa (kiedyś Gorkiego) 24 - blok 503a, 92-542 Łódź

Dane do wpłat