foto1
foto1
foto1
foto1
foto1
Nie warto czekać dłużej. Naukę języka można rozpocząć w każdym wieku i w każdej chwili – Nie ważne w jakim tempie robisz postępy - i tak jesteś o krok dalej od tych co nie robią nic – Na naukę NIGDY nie jest za późno – W naszej szkole indywidualnie podchodzimy do każdego studenta a wiek to nie przeszkoda!

SÓWKA  Anna Chybinska

Szkoła językowa blisko Ciebie!PÓŁKOLONIE językowe

Sówka Łódź, ul. Sacharowa

Czytaj więcej

Dla młodzieży i dorosłych

Zajęcia krojone na miarę słuchacza

Czytaj więcej

Cennik

czyli ile to kosztuje...

Czytaj więcej

Dlaczego SÓWKA?

Bo to najlepszy wybór! :-)

Czytaj więcej

Fiszkoteka

 Kliknij, aby zalogować się w naszej Fiszkotece

Nie masz konta? Powiedz o tym swojemu lektorowi. Więcej informacji...

Przedszkole Montessori

SÓWKA - Nauczanie Języków Obcych Anna Chybińska

Szkoła językowa SÓWKA Nauczanie Języków Obcych Anna Chybińska powstała w 2010 roku. Od tego czasu tworzymy szkołę dla ludzi ambitnych, dbających o rozwój własny jak i swojej rodziny.
W dzisiejszych czasach brak umiejętności komunikacji w języku obcych to ogromna bariera przy wyjazdach zagranicznych, ale także przy znalezieniu pierwszej pracy, zmianie dotychczasowej czy awansowaniu.
Nauka języka obcego wymaga czasu bez względu na zastosowaną metodę, dlatego też zaplanuj ją z wyprzedzeniem.
SÓWKA zapewnia miłą i spokojną atmosferę, lektorów posiadających pełne kwalifikacje, nowocześnie wyposażone sale a wszystko to, po to by nauka była przyjemnością a nie przykrą koniecznością.


Prowadzimy zajęcia języka:

 • angielskiego;
 • niemieckiego;
 • francuskiego;
 • włoskiego;
 • rosyjskiego;
 • hiszpańskiego.

SÓWKA posługuje się głównie METODĄ KOMUNIKATYWNĄ, która przede wszystkim rozwija podstawowe umiejętności: mówienie, rozumienie ze słuchu, pisanie i czytanie. Podstawa to praktyczne używanie języka, gdzie swoboda i poprawność językowa idą w parze. Dla lektora oznacza to stwarzanie sytuacji podobnych do tych które pojawiają się w życiu codziennym a dla kursanta relatywnie krótki czas by zacząć spontanicznie reagować w języku obcym.
Naszym głównym celem jest przygotowanie słuchacza do bezstresowego używania języka.

 

 

Szanujemy konkurencję i staramy się być lepsi.
Szkoła SÓWKA Nauczanie Języków Obcych Anna Chybińska zlokalizowana jest blisko swoich studentów. Wychodzimy do Państwa ze swoją ofertą wiedząc jak cenny jest czas. Po co go tracić na dojazdy, stanie w korkach, nerwy, że „znowu całe popołudnie stracone”?
Nasza szkoła w niczym nie ustępują tym „w centrum” a mają wiele zalet. Znamy swoich studentów. Nie jesteście Państwo dla nas tylko kolejnym klientem. Lektorki znają upodobania Państwa dzieci i mają czas by dostosować zajęcia do ich potrzeb. Jesteśmy elastyczni.  Każde z Państwa dzieci to dla nas mała istotka, która potrzebuje indywidualnego podejścia i zainteresowania. W zamian za traktowanie z szacunkiem dostajemy zaufanie i współpracę, co tworzy atmosferę sprzyjającą nauce.
Zajęcia z dorosłymi dostosowujemy nie tylko do ich poziomu ale także obszaru zainteresowań. Często słyszymy, że Państwo nie tylko się u nas uczą ale i odpoczywają.
Kameralna szkoła daje szanse na spokojną i niemal rodzinną atmosferę. Uczymy pokonywać stres związany z mówieniem w obcycm języku, przygotowujemy do rozmów o pracę i wyjazdów zagranicznych.
Każdy nas „dorosły” student zna dwa nasze powiedzenia:
Nie ważne w jakim tempie robisz postępy - i tak jesteś o krok dalej od tych co nie robią nic.
Na naukę NIGDY nie jest za późno – W naszej szkole indywidualnie podchodzimy do każdego studenta a wiek to nie przeszkoda!

Cennik na rok szkolny 2018/19
Obowiązuje od 01.09.2018

 

ZAJĘCIA INDYWIDUALNE (60 min)

 • bez umowy: 78 
 • w pakiecie (min. 35 godz.) 58 zł

ZAJĘCIA W MAŁYCH GRUPACH (60 min/osoba):

 • 2-osobowa: 40 zł
 • 3-osobowa: 37 zł
 • 4-osobowa: 34 zł

ZAJĘCIA DLA DZIECI 

 • w grupach do 8 osób
 • 68 godzin zegarowych (2 razy w tygodniu)
 • płatne w 10 równych ratach od września do czerwca po 170 zł

Okazuje się, że to proste pytanie często sprawia dużo problemów.

Dla dzieci w wieku przedszkolnym kolega lub koleżanka obok ma istotne znaczenie. Trzeba pamiętać, że w tym wieku nauka to przede wszystkim dobra zabawa. A najlepsza zabawa jest z rówieśnikami. Dzieci w wieku szkolnym, zwłaszcza od 4 klasy szkoły podstawowej często wybierają zajecia indywidualne, 2- lub 3-osobowe. Wiąże się to z ich potrzebą spędzania czasu z osobami, które są przez nich lubiane i akceptowane.

Dorośli zazwyczaj wybierają zajęcia indywidualne ze względu na pracę i bardzo określone potrzeby, często także na zajmowane stanowisko i cechy charakteru.

Nie ma niestety prostej odpowiedzi na to pytanie ale SÓWKA Nauczanie Języków Obcych zawsze postara się doradzić i znaleźć optymalne rozwiązanie.  Zapraszamy!

Oferujemy zajęcia indywidualne, kursy ogólne, przygotowujące do egzaminów gimnazjalnych i maturalnych, ale także do certyfikatów językowych na wszystkich poziomach oraz kursy specjalistyczne (m.in. BUSINESS).
Prosimy pamiętać, że na naukę nigdy nie jest za późno, dlatego uczymy osoby bez względu na wiek. Szczególnie zajęcia indywidualne oraz te w małych grupach są „krojone na miarę studenta”. 60 minut to czas w pełni poświęcony na naukę a rodzaj zajęć zależy od potrzeb studentów.
Grafik zajęć indywidualnych ustalany jest w oparciu o preferencje studenta i możliwości lektora.

Kontakt

Kontakt

Anna Chybińska

telefon: 600 018 997

mail: sowkanjo@gmail.com

adres: Rynek Nowosolna 2, 92-701 Łódź


od 1 sierpnia 2018 r. zapraszamy również do nowej szkoły:

adres: Sacharowa (kiedyś Gorkiego) 24 - blok 503a, 92-542 Łódź 

 

Dane do wpłat

ING Bank Śląski

77 1050 1461 1000 0091 3826 6011


ANNA CHYBIŃSKA SÓWKA Nauczanie Języków Obcych
ul. Lutomierska 103/12, 91-046 Łódź

 

 

RODO

 

Polityka RODO

Monitoring wizyjny

2019 Copyright Sówka - Nauczanie Języków Obcych Rights Reserved